SCOTTSDALE CENTER

Mans desmit labākais futbolists

Hitters, kuri ierindojas labāko desmitniekā Baltimoras Colts futbola vēsturē

Ņemot vērā faktu, ka NFL tīkls ir pārraidījis raidījumu ar nosaukumu “Visbaidītākie spēlētāji NFL vēsturē”, es nolēmu izveidot tāda paša rakstura raidījumu Baltimoras futbolam. Būtu grūti izveidot labāko desmitnieku sarakstu, taču paturiet prātā, ka mēs domājam ne tikai par Ravens, bet arī par Colts, un tas attiecas uz 1984. gadu. Es apzinos, ka šie indivīdi pieder divām atšķirīgām paaudzēm; tomēr tie, kuri ir man līdzīgā vecumā, atcerēsies spēles versiju, kurā bija mazāk ierobežojumu un spēlētājiem bija ļauts veidot vairāk fizisku kontaktu vienam ar otru, neskatoties uz to, ka pašreizējā spēles versija tiek spēlēta plkst. daudz ātrāks temps. No otras puses, bija daudz bijušo Baltimoras “Colts” spēlētāju, kurus Rejs Lūiss un pārējā komanda sagaidītu ar atplestām rokām, ja viņi vēl šodien spēlētu. Ķeramies pie lietas, un es ļoti ceru, ka šī tēma raisīs daudz diskusiju un komentāru.

Beisbolists Rejs Lūiss (Ravens)

Par tik acīmredzamu atlasi nevajadzētu būt turpmākām debatēm. Nav nekāds pārsteigums, ka Lūisam šajā sarakstā jābūt pirmajam, ņemot vērā, ka NFL tīkls viņu ierindoja septītajā visu laiku visvairāk baidītajā sitienā.

Vecākais Eds Rīds (Ravens)

Nīds var spēlēt drošības pozīciju, taču spēlētāji šajā lomā parasti sāk darboties un var izņemt neaizsargātus uztvērējus. Rīds ir vairākkārt demonstrējis šo spēju Ravens komandai.

Maiks Kērtiss, Augstākās beisbola līgas (Colts)

Kērtiss demonstrēja vecās skolas Augstākās beisbola līgas atkāpšanās mentalitāti. Kērtiss parasti atradās lietu biezumā, pilēja asinis un sviedri, un vienmēr šķita, ka no viņa ķermeņa kaut kur nokrīt lente. Viņš pastāvīgi konkurēja ar tādiem spēlētājiem kā Rejs Nitschke no Packers, Diks Butkuss no Bears un Džeks Lamberts no Steelers. Viņš izmantoja ģipsi, kas atradās uz viņa lauztās rokas, spēlējot kā nūja, lai vienā brīdī uzbruktu citiem spēlētājiem un pat skatītājam. Pat grāmata ar nosaukumu “Keep Off My Turf!” bija viņa aizgalds.

Buba Smits, aizsargs (Colts)

Ilgi pirms viņš sāka parādīties juristu reklāmās, Smits baidīja Nacionālās Futbola līgas aizsargus un laikā, kad tas bija atļauts, smīkņāja ap aizskarošajiem spēlētājiem. Diemžēl viņa karjeru pārāk īsu sagrieza jardu stabs malā.

Bart Scott, LB (Ravens)

Kurš gan varētu aizmirst šo lielisko hitu, ko Skots veica Pitsburgas filmā Ben Roethlisberger? Daudzi Ravens fani varētu būt nedaudz rūgti par Skotu, ka viņš atstāja mūs par lielajiem dolāriem, taču kurš gan varētu aizmirst šo sitienu?

Džims Pārkers, OL (Colts)

Pārkers šajā sarakstā ir vienīgais uzbrūkošais spēlētājs, un viņa iekļaušana ir pelnījusi vairāku iemeslu dēļ. Tā kā viņš bija tik milzīgs savam laikmetam, viņš bieži “pankūka” aizsardzības spēlētājus, kuri bija pietiekami muļķīgi, lai nokļūtu viņa vadošo bloku priekšā.

Pīters Bulvērs, licencēts brokeris (Ravens)

Tā kā viņš bieži steidzās ap kreisajiem sitieniem, spēlētājs, kuram pieder visvairāk metienu rekords Ravens vēsturē, tiek atzīts visā līgā par to, ka viņš izpildīja sitienus no aklās puses, kas bija postoši citu komandu aizsargiem.

Aizsardzības aizsargs Teds Hendriks (Colts)

Pat pēc mūsdienu standartiem Hendriksa augstums 6’7 collas bija izcils saspēles vadītājam un ieguva viņam iesauku “Mad Stork” savā dzimtajā Baltimoras pilsētā. Kad viņš sastapās ar pretiniekiem, vicinot rokas, viņš lika tiem sastingt. briedis priekšējos lukturos, neskatoties uz to, ka viņš bija izcils sitienu bloķētājs.

Tonijs Siragusa, DT (Ravens)

Zoss, iespējams, bija vairāk pazīstams kā spēlētājs, kurš kopā ar savu resno puisi Semu Adamsu Super Bowl čempionāta sezonas laikā palīdzēja aizsprostot laukuma vidusdaļu, lai Rejs Lūiss varētu veikt visus sitienus. Tomēr visi atceras, kā viņš tajā sezonā no AFC čempionāta spēles izsita Oklendas “Raiders” saspēles vadītāju Riču Ganonu, viņu saplacinot un izsitot no spēles. Es nešaubos, ka Ganons atsauc!

Džonijs Sampls, vecākais (Colts)

Nav šaubu, ka paraugs būtu jāiekļauj šajā sarakstā. Netīrā spēlētāja atzīšanās ir grāmatas nosaukums, kuru viņš uzrakstīja pēc tam, kad bija ieguvis reputāciju kā viens no sava laika visvairāk baidītajiem sitieniem. Viņš ir arī pirmais spēlētājs profesionālā futbola vēsturē, kurš uzvarējis čempionātā katrā no līgām, kas bija pirms Super Bowl, NFL un pašas Super Bowl.

Tas noslēdz manu desmit labāko sarakstu, kā ar jūsu? Man bija daudz papildu spēlētāju, kurus es varu apsvērt un izvēlēties, un, iespējams, es būtu varējis to darīt, līdz manā sarakstā bija pat divdesmit dažādi vīrieši. Tomēr, runājot par šo summu, precīzs spēlētāju izvietojums ir zināmā mērā atkarīgs no interpretācijas. Džino Marčeti, Džons Datons, Ordels Braase, Artijs Donovans un Bils Pellington bija starp tiem Baltimoras Colts spēlētājiem, kuri arī pretendēja uz šo vietu. Es pārbaudīju arī spēlētājus no Baltimoras Ravens (Terels Sugss, Adaliuss Tomass, Rods Vudsons, Džons Ogdens, Haloti Ngata). Šajās divās iespaidīgajās komandās ir pieejamas daudzas pozīcijas. Uzklausīsim jūsu domas par šo jautājumu. Ceru, ka šis atskats jums šķita patīkams.

Tags :
Share This :

Kategorijas

Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem un emuāram