SCOTTSDALE CENTER

Futbola statistika un analīze

Vai jūs vēlaties iegūt priekšrocības savā fantāzijas futbola līgā?

Vai jūs vēlaties uzzināt vairāk par savas mīļākās komandas sniegumu?

Futbola statistika un analīze var palīdzēt jums iegūt vajadzīgos atbildes.

Sākot no komandas snieguma analīzes līdz vēsturisku tendenču prognozēšanai, šis raksts aptvers visas rīkus un mērījumus, kas jums nepieciešami, lai saprastu spēli kā profesionālis.

Tāpēc ieskrienam un izpētīsim futbola analītikas pasauli!

Pārskats

Jūs regulāri dzirdat par futbola statistiku, bet kas mums pastāsta par šo statistikas pārskatu?

Futbola statistika var sniegt mums vispusīgu analīzi par komandas veikumu. Tā parasti ietver metrikas, piemēram, vārtu skaits, piespēles, pārejas, atņemšanas, šāvienu skaits un glābšanas. Šīs statistikas var izmantot, lai identificētu komandas stiprās un vājās puses, kā arī spēles stilu un stratēģiju.

Tās arī var tikt izmantotas, lai salīdzinātu komandas un identificētu, kurai komandai ir vislielākais potenciāls panākumiem. Īsi sakot, futbola statistika sniedz mums vērtīgas atziņas par komandas veikumu un var mums palīdzēt pieņemt pamatotas lēmumus.

Analīzes rīki

Tagad, kad mums ir labāka izpratne par futbola statistiku, aplūkosim dažas pieejamās rīkus, lai to izanalizētu.

Ir daudz programmu un lietotņu, kas padara statistikas analīzi daudz vieglāku. Lielākā daļa šo rīku ir lietotājam draudzīgi, ļaujot analītiķiem ātri un efektīvi apstrādāt datus.

Šie rīki ļauj jums veidot grafikus un diagrammas, lai labāk vizualizētu datus. Tas atvieglo tendenču un paraugu atpazīšanu datu vidū.

Turklāt šie rīki var tikt izmantoti, lai salīdzinātu statistiku no dažādām komandām vai spēlētājiem. Tas var būt lielisks veids, kā labāk izprast komandas sniegumu.

Galvenokārt, šie rīki palīdz analītiķiem veikt labākus prognozes un lēmumus.

Komandas veiktspēja

Apskatot komandas statistiku, jūs varat iegūt priekšstatu par tās kopējo sniegumu. Komandas sniegums ir mērījums par to, cik labi komanda veic sezonā, un statistika, piemēram, uzvaras, zaudējumi un vārtu starpība, var dot jums norādi par to.

Citi faktori, kas ietekmē sniegumu, var būt:

 • Komandas pretinieku kvalitāte
 • Komandas apmācības kvalitāte
 • Komandas spēles stils
 • Komandas taktiskais pieeja
 • Komandas kopējais fiziskais sagatavotības līmenis.

Visi šie faktori ietekmē komandas sniegumu, un, aplūkojot komandas statistiku, jūs varat iegūt labu priekšstatu par to, cik labi viņi veic savu darbu.

Spēlētāja veiktspēja

Individuālu spēlētāju snieguma saprašana ir galvenā futbola analīzes un veiksmes atslēga. Ierakstu uzraudzība un statistikas salīdzināšana var palīdzēt jums labāk novērtēt, kā spēlētāji veicina komandu.

Analizējiet katra spēlētāja sniegumu, lai iegūtu vērtīgu ieskatu komandas veiksmē.

Ieraksti par izsekošanu

Izkopjot katra spēlētāja ierakstus, jūs varat sekot viņu sniegumam laika gaitā. Svarīgi ir sekot individuālajām statistikām, piemēram, vārtiem, piespēlēm un precīziem sitienu skaitam, kā arī komandas statistikai, piemēram, punktiem, gūtajiem vārtiem un vārtu starpībai. Zināt, kā spēlētāji un komandas salīdzināsies viens ar otru, var sniegt jums vērtīgu ieskatu par to, kā tie spēs pretoties viens otram.

Turklāt, laika gaitā notiekošo tendenču sekšana var būt noderīga, lai paredzētu nākotnes rezultātus. Šeit ir daži svarīgie ieraksti, kurus jāseko:

 • Komandas/spēlētāju ieraksti
 • Punkti
 • Gūtie vārti
 • Ielaisti vārti
 • Piespēles
 • Precīzi sitienu skaits
 • Uzvaras/zaudējumu attiecība
 • Vārtu starpība

Salīdzinājuma statistika

Salīdzinot atsevišķu spēlētāju sniegumu, jūs varat labāk saprast, kā viņi salīdzinās viens ar otru. Izmantojot statistikas rīkus, piemēram, galvas pret galvu statistiku, jūs varat salīdzināt spēlētāju uzbrukuma un aizsardzības spējas.

Piemēram, jūs varat salīdzināt kvartbeka pārgājienu jardus, piespēles un interceptions ar citu kvartbeka statistiku un redzēt, kurš sniedz labāku veiktspēju. Jūs arī varat izmantot statistiku, lai salīdzinātu aizsardzības spēju apturēt skrējienu, piespēli un piespiest gūt kļūdas.

Salīdzinājums var palīdzēt noteikt, kuri spēlētāji veic labākus rezultātus par citiem. Ar šīm statistikām jūs varat veikt informētus lēmumus par to, kuri spēlētāji jāiekļauj sastāvā vai uz kuru komandu likt likmes.

Statistikas salīdzināšana var dot skaidru priekšstatu par to, kas veic vislabāku sniegumu un kas ne.

Izvērstas metrikas

Vai jūs vēlaties iegūt padziļinātu sapratni par futbolu? Nav jāmeklē tālāk par Spēlētāja Efektivitātes Rādītāju, Gaidīto Punktu Pielikumu un Uzvaras Varbūtības Pielikumu metrikām.

Šīs metrikas piedāvā detalizētu ieskatu individuālo spēlētāju un komandu sniegumā.

Spēlētāja Efektivitātes Vērtējums

Jums, visticamāk, ir pazīstami tradicionālie futbola statistikas rādītāji, bet vai jūs esat dzirdējuši par Spēlētāja Efektivitātes Rādītāju (PER)? PER ir metrika, kas tiek izmantota, lai mērītu spēlētāja kopējo efektivitāti un produktivitāti laukumā, ņemot vērā visus statistikas rādītājus, kas ietekmē spēlētāja sniegumu. Tas palīdz sniegt holistiskāku ainu par spēlētāja spējām, nevis balstoties tikai uz tradicionālajiem statistikas rādītājiem.

Šeit ir PER galvenie komponenti:

 • Uzbrukuma un aizsardzības rādītājs: Mēra spēlētāja uzbrukuma un aizsardzības ietekmi punktiem uz spēli.
 • Lietojuma rādītājs: Komandas spēlēs izmantoto gājienu skaits, ko izmanto spēlētājs, atrodoties laukumā.
 • Četru faktoru rādītājs: Apvieno četrus galvenos statistikas rādītājus, lai novērtētu spēlētāja kopējo sniegumu efektivitātes ziņā.
 • Tempi: Īpašumu skaits spēlē.
 • Plus/mīnus rādītājs: Atšķirība starp komandas gūtajiem punktiem un atļauto punktu skaitu, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.

Paredzamā punktu pievienotā vērtība

Jūs varat vēl precīzāk novērtēt spēlētāja efektivitāti un produktivitāti, izmantojot papildu mērījumus, piemēram, paredzēto punktu pievienošanu (EPA). EPA ir statistika, kas tiek izmantota, lai novērtētu, cik daudz punktu spēlētājs pievieno savas komandas rezultātam konkrētā spēlē, salīdzinot ar vidējo spēlētāju tajā pašā situācijā. To aprēķina, pamatojoties uz paredzēto punktu skaitu, kas būtu jāiegūst spēlē, dalot ar paredzēto punktu un faktiski iegūto punktu summu. Statistika Apraksts
EPA Pievienotie punkti komandas rezultātam
Paredzētie punkti Paredzētie iegūtie punkti
Iegūtie punkti Faktiski iegūtie punkti
EPA rezultāts Sagaidāmo punktu attiecība pret faktiski gūtajiem punktiem

EPA sniedz komandām precīzāku analīzi par to, kā spēlētāji veicas, un palīdz veikt labākus lēmumus par resursu sadali. Tas palīdz komandām maksimāli izmantot savu potenciālu un gūt labāko rezultātu no savām spēlētāju sastāva.

Uzvaras iespējamības pieaugums

Iegūstiet labāku izpratni par komandas sniegumu ar uzvaras iespējamības pieaugumu (WPA), uzlabotu rādītāju, kas mēra, cik daudz spēlētājs veicina savas komandas iespējas uzvarēt.

WPA ņem vērā rezultātu, atlikušo laiku un potenciālo spēļu skaitu spēlē, lai aprēķinātu, cik daudz kāda darbība palielina vai samazina komandas uzvaras iespējas.

Šeit ir pieci galvenie WPA priekšrocības:

 • Tas nodrošina objektīvu spēlētāja snieguma mēru.

 • Tas var tikt izmantots, lai salīdzinātu spēlētājus dažādās pozīcijās.

 • Tas ņem vērā spēles kontekstu.

 • Tas var tikt izmantots, lai identificētu spēles gaitu mainošas spēles.

 • Tas nodrošina precīzāku veidu, kā mērīt spēlētāja ieguldījumu.

Vēsturiskie dati

Atpakaļejot laikā, jūs varat atklāt plašu futbola datu bāzi. Vēsturiskie dati var sniegt neprocenjamas atziņas par komandu, treneru un spēlētāju veikumu un tendencēm laika gaitā. Tos var izmantot, lai salīdzinātu komandas un spēlētājus, novērtētu treneru veikumu un atklātu komandu izmantotās stratēģijas.

Gads Komanda
2020 Steelers
2019 Patriots
2018 Eagles
2017 Falcons
2016 Broncos

Piemēram, tabula augstāk parāda piecu komandu veiktspēju piecu gadu laikā. Tā parāda, kā komandas ir veidojušās laika gaitā un var tikt izmantota, lai salīdzinātu to veiktspēju. Vēsturiskie dati arī var tikt izmantoti, lai atklātu spēles izvēles modeļus un palīdzētu treneriem noteikt jomas, kurās var veikt uzlabojumus. Skatoties uz datu tendencēm, treneri var labāk saprast spēli un izveidot stratēģijas, kas novedīs pie veiksmīgākiem sezonām.

Prognozējošie modeļi

Izmantojot prognozējošus modeļus, jūs varat pieņemt informētas lēmumus par nākamajām spēlēm un iegūt priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci. Prognozējošie modeļi analizē vēsturiskos datus, lai identificētu tendences un modeļus, kas ļauj paredzēt nākotnes rezultātus.

Šeit ir daži veidi, kā izmantot prognozējošus modeļus futbolā:

 • Novērtēt komandas uzvaras iespējamību spēlē
 • Analizēt komandu un spēlētāju sniegumu
 • Identificēt komandu un spēlētāju uzlabošanas jomas
 • Veikt prognozes par spēles iznākumu
 • Sekot komandas un spēlētāju sniegumam laika gaitā

Bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu izmantot futbola statistiku, lai uzlabotu savu fantāzijas futbola komandu?

Jūs varat izmantot statistiku, piemēram, vidējo punktu skaits uz spēli, kopējās piespēles jardas un punktu skaits, kas tiek atļauts uz spēli, lai novērtētu spēlētāja sniegumu un noteiktu, kuri spēlētāji pievienojami jūsu fantāzijas komandai.

Kā es varu izmantot futbola statistiku, lai pieņemtu likmes lēmumus?

Analizējiet statistiku, piemēram, spēlētāju sniegumu, komandu rekordus un vēsturiskos tendences, lai pieņemtu informētus likmes lēmumus.

Kādas ir visbūtiskākās statistikas, ko jāņem vērā, novērtējot komandu?

Jums vajadzētu ņemt vērā uzvaru un zaudējumu skaitu, iegūto punktu skaitu un ļautos punktus, vērtējot komandu. Šie ir svarīgākie statistikas rādītāji, kas jāņem vērā.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot vēstures datus futbola analīzē?

Izmantojot vēsturisko datu, jūs varat iegūt ieskatu par to, kā komandas iepriekš ir veicies, kas palīdzēs jums pieņemt labākus lēmumus par nākotnes veiktspēju.

Kā es varu izmantot prognozējošos modeļus, lai paredzētu nākotnes futbola sniegumu?

Jūs varat izmantot prognozējošos modeļus, lai veiktu izglītotus minējumus par komandas nākotnes sniegumu. Tas var palīdzēt jums pieņemt labākus lēmumus un plānot nākamās spēles.

Secinājums

Jūs esat redzējis, kā futbola statistika un analīze var tikt izmantota, lai mērītu komandas un spēlētāju sniegumu.

Ar augstas klases metrikām, vēsturiskajiem datiem un prognozēšanas modeļiem jūs varat iegūt detalizētu ieskatu par to, kā jūsu komanda veidojas un veikt precīzas prognozes nākotnei.

Ar pareizajām rīcības līdzekļiem jūs varat iegūt labāku izpratni par spēli un pieņemt labākus lēmumus savai komandai.

Tags :
Share This :

Kategorijas

Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem un emuāram